Polskie Perły

Cookie

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

nirp logo

Narodowy Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości (w skrócie: NIRP) powołany przez Prezydium Zarządu Przedsiębiorcy.pl to nowoczesna instytucja stanowiąca zaplecze eksperckie dla federacji Przedsiębiorcy.pl.
NIRP jest także promotorem polskiej myśli i rozwoju gospodarczego, promującą polską przedsiębiorczość w Europie i na świecie oraz prowadzącą działania mające na celu wypromowanie Polski w myśl hasła „Made in Poland – znaczy jakość”.

Adres korespondencyjny:
ul. Popas 7
02-196 Warszawa
tel./fax. (22) 609 18 10
tel.: (22) 609 20 69
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców - Przedsiębiorcy.pl to organizacja reprezentująca polskich przedsiębiorców, która tworzy przestrzeń do budowania relacji. Celem federacji jest zbudowanie największej organizacji polskich przedsiębiorców, która ma realny wpływ na tworzenie warunków sprzyjających prowadzeniu działalności gospodarczej.

Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców
i Pracodawców – Przedsiębiorcy.pl

ul Wilcza 72/8
00-670 Warszawa


Adres korespondencyjny:
ul. Popas 7
02-196 Warszawa
tel./fax. (22) 609 18 10
tel.: (22) 609 20 69
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.przedsiebiorcy.pl