Polskie Perły

Cookie

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Ośrodek Enteprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w spotkaniach b2b z firmami z Tajwanu, które odbędą się 19 kwietnia 2018 r. w Hotelu Mercure Warszawa Centrum w Warszawie. Spotkania odbędą się w ramach misji handlowej organizowanej przez Taiwan Trade Center Warsaw – polskie biuro Tajwańskiej Rady Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA) i sieć Enterprise Europe Network.

 

 

Firmy z Tajwanu reprezentować będą następujące sektory:

- maszyny
- komponenty elektroniczne
- elementy złączne i wyroby metalowe (w tym na zamówienie)
- produkty ICT, elektronika konsumencka
- urządzenia medyczne
- Inne: systemy oczyszczania wody akcesoria sportowe, narzędzia ogrodnicze, tekstylia, dyfuzory zapachów, armatura próżniowa, medycyna alternatywna

 

Pełna lista firm tajwańskich biorących udział w Misji wraz z oferowanymi przez nie produktami możliwa jest do pobrania na końcu artykułu, jak również dostępna online na stronie: http://goo.gl/oWWcWD

 

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Spotkania mają charakter indywidualny i są umawiane na konkretną godzinę, w związku z tym wszystkich zainteresowanych uczestnictwem prosimy o kontakt w celu rejestracji i ustalenia godziny spotkania.

 

Na spotkania mogą się Państwo rejestrować:

1) Mailowo - przesyłając wypełniony formularz zgłoszeniowy znajdujący się na końcu artykułu na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2) Telefonicznie – kontaktując się z Taiwan Trade Center Warsaw pod numerem: +48 22 370 52 10 (osoba kontaktowa: Dorota Kuziów)

3) Online – wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: http://goo.gl/tByLCz

 

Termin rejestracji udziału w spotkaniach upływa 16 kwietnia.

 

Spotkania będą odbywały się w półgodzinnych odstępach od godziny 10:00 do 18:00 w Hotelu Mercure przy ul. Złotej 48/54 w Warszawie. Ilość miejsc jest ograniczona. Wcześniejsza rejestracja to większy wybór godzin spotkań.

Materiały do pobrania
Lista firm tajwanskich 19.04.2018 (71.2 kB)
Zaproszenie 19.04.2018 (536.1 kB)
Formularz zgloszeniowy 19.04.2018 (56.3 kB)

 

 

Źródło:www.een.org.pl

Data: 12.03.2018