Polskie Perły

Cookie

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza do udziału w giełdzie kooperacyjnej, która odbędzie się w dniach 26-28 lutego 2017 r. podczas targów MOBILE WORLD CONGRESS w Barcelonie.

Giełda kooperacyjna to seria bilateralnych, uprzednio zaaranżowanych 20-minutowych spotkań b2b pomiędzy przedstawicielami firm z różnych krajów działających w tej samej branży i zainteresowanych nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami. Informujemy również, że w 2018 r. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zorganizuje polskie stoisko na targach Mobile World Congress. Więcej informacji na temat możliwości promocji na stoisku znajduje się TUTAJ.

NA CZYM POLEGA GIEŁDA KOOPERACYJNA?

Uczestnicy rejestrują swój udział wypełniając formularz rejestracyjny online znajdujący się na głównej stronie wydarzenia, dostępny również TUTAJ.
W formularzu rejestracyjnym w pierwszej kolejności należy zaznaczyć kraj pochodzenia (w przypadku Polski - "from other countries"). Następnie należy wybrać rodzaj opłaty rejestracyjnej (standardowo udział w giełdzie kosztuje 310 euro brutto, jednakże jeśli uczestnik umówi w trakcie giełdy min. 2 spotkania z zagranicznymi partnerami, w ramach powyższej opłaty otrzyma 1 bilet wstępu na targi Mobile World Congress). Kolejnym etapem rejestracji jest wybór dni i przedziałów godzinowych, w których uczestnik planuje brać udział w giełdzie. Następnie należy dokładnie określić profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chce się nawiązać. W sekcji "Support office" należy wskazać "PL - PARP", Po opłaceniu kosztów udziału dane zarejestrowanych firm na bieżąco umieszczane będą w katalogu on-line na stronie giełdy (każdego dnia w katalogu pojawiają się nowe firmy!) Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy, W dniach 26-28 lutego 2018 r., przy ponumerowanych stolikach, odbywają się serie uprzednio zaaranżowanych 20-minutowych spotkań pomiędzy dobranymi w pary firmami. Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

WAŻNE TERMINY


do 12 lutego 2017 r. Rejestracja profili on-line
do 17 lutego 2018 r. Wybór partnerów biznesowych i wysyłanie propozycji spotkań
Im szybciej dokonają Państwo rejestracji, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie miała możliwość zapoznania się z Państwa ofertą!

KOSZT


Koszt udziału w giełdzie kooperacyjnej wynosi 310 euro. Firmy, ktore umówią minimum 2 spotkania z zagranicznymi partnerami, otrzymają w cenie jeden bilet wstępu na targi MWC.

Cena normalnego biletu wstępu na targi MWC wynosi 799 euro, więc uczestnicy mogą zaoszczędzić 489 euro!

Zapraszamy do rejestracji!

Więcej informacji nt. giełdy kooperacyjnej udziela:

e-mail: aleksandra_wadowska(at)parp.gov.pl

zródło: www.een.org.pl

11.01.2018